Wielkanoc z LCL Klub Karate Nidan

Grupa kapitałowa LCL, w skład której wchodzi LCL Spedition, to nie tylko mocny gracz biznesowy na lubuskim rynku, nastawiony na rozwój firmy, skoncentrowany na stałym poszerzaniu swojej działalności i podwyższaniu kompetencji oraz jakości świadczonych usług. Poza powyższym, LCL Spedition to również ludzie mocno zainteresowani sprawami lokalnej społeczności, pragnący być częścią tej społeczności oraz udzielający jej wsparcia.

LCL Holding jako sponsor tytularny Klubu Karate Nidan

W listopadzie ubiegłego roku została podpisana trójstronna umowa pomiędzy LCL Holding, Klubem Karate Nidan a Fundacją Promocji i Rozwoju Karate Tradycyjnego Nidan. Klub zyskał sponsora tytularnego a jego nazwa została zmieniona na LCL Klub Karate Nidan Zielona Góra. Misją klubu i fundacji jest popularyzacja tego rodzaju sztuki walki wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, jako sposobu na rekreację ruchową oraz profilaktykę zdrowotną. Poprzez udział w treningach karate, nie tylko poprawia się kondycja fizyczna, to także nauka koncentracji i samodyscypliny. Karate to coś więcej niż sport — to sposób na życie, to kształtowanie określonej postawy względem świata i innych ludzi, to sztuka komunikacji ze samym sobą.

Podpisanie wspomnianej umowy nie było początkiem współpracy pomiędzy Klubem a grupami spółek LCL, lecz raczej jej zwieńczeniem, gdyż firma wspiera działania klubu od lat.

Konkurs z okazji Świąt Wielkanocnych

W związku z obchodzonymi niedawno Świętami Wielkanocnymi, dla najmłodszych zawodników klubu został zorganizowany konkurs pod tytułem „Najpiękniejszy wianek wielkanocny”, na którego zwycięzców czekają upominki ufundowane przez LCL Spedition — organizatorzy dołożyli starań, by żadne z dzieci biorących udział w konkurencji nie pozostało bez nagrody. Kreatywność i samodzielność przy wykonaniu była najwyżej punktowana. Wszystkie wianki na czas świąteczny ozdobiły siedzibę spółek LCL.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z galerii poniżej, zobaczycie w nich przepiękne wielkanocne wianki wykonane przez podopiecznych klubu Nidan.

Scroll to Top