Transport krajowy

LCL Spedition to doświadczony i sprawdzony partner w transporcie krajowym. Od ponad 10 lat terminowo i bezpiecznie dostarczamy każdy powierzony ładunek.

Transport krajowy

Przewóz ładunków całopojazdowych, drobnicowych i ekspresowych

LCL Spedition świadczy usługi transportu krajowego w zakresie całopojazdowym, drobnicowym i ekspresowym na terenie Polski.Zapewniamy dostawę Door To Door oraz Just in Time. Optymalny czas tranzytu oraz elastyczne terminy dostaw.

Kompleksowa obsługa spedycyjna

Transport Krajowy w LCL Spedition

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań spedycyjnych na rynku europejskim, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Nowoczesna flota

LCL Spedition dysponuje nowoczesną flotą kilkuset busów marki Renault, kilkudziesięciu zestawów MEGA firmy Volvo oraz chłodni firmy Schmitz. Wszystkie nasze samochody spełniają europejskie normy środowiskowe EURO 6. Średni wiek całej floty to 1,5 roku, co daje gwarancję niezawodności pojazdów. Nieustannie modernizujemy naszą flotę, wdrażamy nowe systemy zarządzania oraz najnowsze technologie, aby skutecznie dbać o bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Specjaliści od spedycji

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy doświadczony zespół specjalistów, którzy z zaangażowaniem dopasowują się do ich indywidualnych potrzeb. Nasze procesy logistyczne zostały zaprojektowane z myślą o usprawnieniu pracy, oszczędności czasu i poprawie wydajności personelu zaangażowanego w operację. Gwarantujemy skuteczność, niezawodność i fachowe doradztwo.

Bezpieczeństwo przesyłek

Nieustannie zwiększamy bezpieczeństwo przewozu ładunków. Wszystkie pojazdy wyposażone są w zintegrowane systemy GPS, które pozwalają na bieżącą komunikacją pomiędzy kierowcą a centralą LCL Spedition. Dla zachowania bezpieczeństwa niezwykle ważne jest również doświadczenie naszych kierowców oraz zespołu zarządzającego ładunkiem z centrali firmy. Każdy ładunek jest monitorowany na bieżąco, jego status i lokalizacja przesyłana jest w czasie rzeczywistym. Zaawansowane systemy IT wpływają na bezpieczeństwo i wydajność prowadzonych projektów spedycyjnych.

Ochrona środowiska

Scroll to Top