Rok 2022… udany dla LCL Spedition!

Koniec roku 2022 zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że przyszedł czas na podsumowanie naszych tegorocznych działań.

W zespole jest siła, a LCL Spedition pokazało i to nie raz, że potrafi współpracować. Działanie na rzecz lokalnej społeczności oraz instytucji jest dla nas ważne. Pokazujemy, że razem możemy osiągnąć więcej. W tym roku, we współpracy z LCL Logistic mogliśmy udzielić wsparcia dla Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, który poszukiwał miejsca do przechowania sprzętu medycznego dla Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. Mimo że 2022 rok był bardzo trudnym czasem dla naszych wschodnich sąsiadów, cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tych ciężkich momentach i dołożyć swoją cegiełkę przy rozładunku, załadunku, zabezpieczeniu oraz transporcie darów z lokalnych zbiórek, które następnie zostały przetransportowane do najbardziej potrzebujących regionów w Ukrainie. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników udało się przeprowadzić zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt. W 2022 roku również wspieraliśmy klub Karate NIDAN, dla którego ten rok obfitował w wiele sportowych sukcesów.

Nowe pojazdy we flocie transportowej LCL Spedition

Rozwijanie działalności i podnoszenie jakości usług to dla nas priorytet, a jest to możliwe dzięki poszerzaniu i modernizowaniu naszej floty, którą w tym roku zasiliły: nowe ciągniki od firmy Volvo, naczepy chłodnie firmy Schmitz oraz naczepy plandeki firmy Fliegl. W 2022 roku flota pojazdów ciężarowych zwiększyła się aż o 100%.

Wsparcie dla pracowników z Ukrainy

Jesteśmy świadomi, jak ważnym elementem dla przedsiębiorstwa są ludzie, ponieważ to dzięki nim jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać i osiągać wyznaczone cele. Chcemy, aby nasi pracownicy czuli w nas wsparcie, dlatego podczas konfliktu za naszą wschodnią granicą uruchomiliśmy program, który gwarantował dostęp do bezpłatnej pomocy prawnej dla wszystkich naszych pracowników, będących obywatelami Ukrainy oraz dla ich Rodzin. Również wspólna celebracja ważnych wydarzeń sprzyja współpracy oraz tworzeniu dobrej atmosfery, a tak się składa, że w tym roku odbył się ślub jednego z naszych kierowców, dzięki czemu mogliśmy wspólnie cieszyć się tą chwilą i tym samym sprawić ogromną niespodziankę. 

Z pewnością rok 2022 stawiał przed nami wiele wyzwań, jednak bez obaw możemy uznać go za udany i z nową energią wchodzimy w nowy 2023 rok!

Scroll to Top