LCL Klub Karate Nidan na mistrzostwach Polski

W listopadzie zeszłego roku została podpisana umowa pomiędzy naszą firmą a Klubem Karate Nidan oraz Fundacją Promocji i Rozwoju Karate Tradycyjnego Nidan. Tym samym LCL Spedition uzyskał status sponsora tytularnego klubu a sam klub zmienił swoją nazwę na LCL Klub Karate Nidan Zielona Góra.

Z zaangażowaniem przyglądamy się poczynaniom zawodników klubu i kibicujemy ich ciężkiej pracy. Karate to nie tylko sport, to również styl życia, to filozofia, która towarzyszy osobom uprawiającym tę sztukę walki, gdzie doskonalenie samego siebie jest ważniejsze niż wygrana.

Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym w Zielonej Górze

Jako głównemu sponsorowi klubu, jest nam ogromnie miło poinformować, iż w tym roku 33. Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym odbędą się w Zielonej Górze. Fundacja Promocji i Rozwoju Karate Tradycyjnego Nidan jest współorganizatorem mistrzostw

W zeszły piątek odbyła się konferencja prasowa na temat samego wydarzenia, firmę LCL Spedition reprezentował Wojciech Szubart.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 3 – 5 czerwca w hali CRS w Zielonej Górze.

Rywalizacje zaplanowano w kategoriach: seniorzy, młodzieżowcy, juniorzy i juniorzy młodsi.

Podczas czerwcowych mistrzostw Polski LCL Klub Karate Nidan będzie reprezentowało dwunastu zawodników. Trzymamy kciuki za sukcesy podopiecznych klubu!

Scroll to Top