Magazynier odkłada paczkę na regał w magazynie LCL Logistic w Nowym Kisielinie

Specjalista na rynku E-commerce

Świadczymy usługi dedykowane do różnych branż, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom spedycyjnym.
E-COMMERCE – FMCG — TEKSTYLIA — HANDEL DETALICZNY — MOTORYZACJA — ELEKTRONIKA

Zapewniamy wyspecjalizowane usługi spedycyjne

Baner: Specjalista na rynku E-commerce, auto dostawcze z logo LCL Spedition

NASZA KLUCZOWA KOMPETENCJA

Obsługa branży E-commerce

Kluczową kompetencją LCL SPEDITION jest obsługa branży e-commerce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, tysiące zrealizowanych projektów dla liderów rynku oraz mniejszych firm na terenie całej Europy. Realizujemy dostawy całopojazdowe i częściowe w systemie Door to Door i Just in Time. Optymalizujemy koszty. Gwarantujemy wydajne i sprawdzone rozwiązania spedycyjne. Potwierdzeniem naszych kompetencji są referencje otrzymane od naszych wieloletnich partnerów.

Tekst referencji klienta e-commerce LCL Spedition - firmt eobuwie.pl

Firma LPP S.A. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą LCL Spedition Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, która od lat jest naszym partnerem w ramach realizacji usług logistycznych w zakresie transportów międzynarodowych i krajowych. Współpracując z nami firma LCL Spedition udowodniła, że jest rzetelnym, godnym zaufania przewoźnikiem, którego cechuje profesjonalizm i gotowość realizacji indywidualnych potrzeb klienta. Uwzględniając powyższe otwarcie wyrażamy pozytywną rekomendację dla firmy LCL Spedition.

Firma LCL Logistic jest zaufanym partnerem firmy GEDIA POLAND w zakresie obsługi logistycznej. Dzięki profesjonalizmowi, elastyczności i zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym firmy LCL SPEDITION nasza współpraca obejmuje szeroki zakres usług. Dotychczasowa współpraca oraz wiele zrealizowanych wspólnie projektów logistycznych pozwala nam z pełną odpowiedzialnością udzielić firmie LCL SPEDITION referencji jako sprawdzonemu i rzetelnemu partnerowi, który bezpiecznie przechowuje i obsługuje pod kątem logistyki nasz towar do produkcji.

Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować operatora logistycznego LCL SPEDITION Sp. z o.o., z którym związani jesteśmy już ponad rok. Dzięki niespotykanej sprawności organizacyjnej jak i komunikacyjnej obsługa naszego kluczowego Klienta przebiega bezproblemowo. Dla mnie, jako osoby zarządzającej logistyką w firmie DS Smith — obsługującej Klientów na obszarze całej Polski — operator logistyczny wykazujący się tak dużą chęcią współpracy, rozwiązywania problemów oraz elastycznością to nieocenione wsparcie w codziennych logistycznych zmaganiach. Współpracę, nawet w sytuacjach wymagających niestandardowego podejścia, cechuje zawsze profesjonalizm, wysoka kultura komunikacji i otwartość na nowe wyzwania. Pozostaje mi zarekomendować LCL SPEDITION Sp. z o.o. jako niezawodnego dostawcę usług logistycznych.