Auta dostawcze i ciężarowe floty LCL Spedition na tle budynku, siedziby firmy

Niezawodny transport FTL i LTL

Niezawodna flota kilkuset busów marki Renault,
kilkudziesięciu zestawów MEGA firmy Volvo oraz chłodni firmy Schmitz.

NOWOCZESNA FLOTA

Niezawodność pojazdów

LCL SPEDITION dysponuje nowoczesną flotą kilkuset busów marki Renault, kilkudziesięciu zestawów MEGA firmy Volvo oraz chłodni firmy Schmitz. Wszystkie nasze samochody spełniają europejskie normy środowiskowe EURO 6. Średni wiek całej floty to 1,5 roku, co daje gwarancję niezawodności pojazdów. Nieustannie modernizujemy naszą flotę, wdrażamy nowe systemy zarządzania oraz najnowsze technologie, aby skutecznie dbać o bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Baner: Średni wiek floty to 1,5 roku, zdjęcie auta dostawczego LCL Spedition na tle budynku

NOWOCZESNA FLOTA

Bezpieczeństwo przesyłek

Nieustannie zwiększamy bezpieczeństwo przewozu ładunków. Wszystkie pojazdy wyposażone są w zintegrowane systemy GPS, które pozwalają na bieżącą komunikację pomiędzy kierowcą a centralą LCL SPEDITION. Dla zachowania bezpieczeństwa niezwykle ważne jest również doświadczenie naszych kierowców oraz zespołu zarządzającego ładunkiem z centrali firmy. Każdy ładunek jest monitorowany na bieżąco, jego status i lokalizacja przesyłana jest w czasie rzeczywistym. Zaawansowane systemy IT wpływają na bezpieczeństwo i wydajność prowadzonych projektów spedycyjnych.

Bus DMC 3,5 tony, furgon

Bus DMC 3,5 tony – Furgon


Idealne auto do transportów ekspresowych. Dostarczy towar do miejsc, do których auta ciężarowe nie mogą dojechać. Najwyższy poziom bezpieczeństwa ładunku.

Bus Plandeka 10 paletowy DMC 3,5 tony


Idealne auto do transportów ekspresowych oraz transportu paczek e-commerce. Dociera do miejsc trudno dostępnych. Pojazd typu bus wyłączony jest z większości ograniczeń, które dotyczą samochodów ciężarowych. Najwyższy poziom bezpieczeństwa ładunku.

Dwa busy floty LCL Spedition na drodze krajowej
Busy Plandeki 9 paletowe z windą DMC 3,5 tony ustawione przed siedzibą firmy

Bus Plandeka 9 paletowy z windą DMC 3,5 tony


Idealny pojazd do dostaw w centrum miasta, do galerii handlowych i sklepów, które nie posiadają własnej rampy załadunkowej/rozładunkowej. Pojazd typu bus wyłączony jest z większości ograniczeń, które dotyczą samochodów ciężarowych. Najwyższy poziom bezpieczeństwa ładunku.

Ciągnik siodłowy z naczepą MEGA


Idealny typ transportu dla branży automotive, dzięki wysokości wewnętrznej na poziomie 3 metrów.

Ciągniki siodłowe z naczepą MEGA na drodze w transporcie międzynarodowym
Ciągniki siodłowe z naczepą typu MEGA chłodnia na tle budynku firmy

Ciągnik siodłowy z naczepą typu MEGA chłodnia

Baner - flota LCL Spedition spełnia europejskie normy ochrony środowiska, w tle krajobraz gór